قصران گروپ

4
  • درباره پروژه
  • سفارش پروژه
  • دیدگاه
4

مقدمه همراه ادامه با قصران گروپ

قصران گروپ، اسمی بود که در بار اول که شنیدیم با همه‌ی قرابتی که از اسم حس میکردیم باز هم هویت به خصوصی رو از این نام حس نمیکردیم، همین موضوع یعنی اولین چالش و برای حل این چالش نیاز به اقدام بود.

چالش‌های دیگه چی بود

نحوه فروش محصول یا خدمات مجموعه قصران به چه صورت هست؟ چه چالش‌ها یا مشکلاتی دارد که می‌خواهد با بازاریابی حل کند؟ مخاطبان هدف آن چه کسانی هستند؟ چه تصویری از خود در بازار دارد؟ چه بودجه‌ای برای بازاریابی در نظر گرفته است؟

قبل از پاسخ به سوالات نیاز هست به بگیم چرا آمدن سراغ خانواده تبلیغاتی ادامه؟ اول لازمه که بگیم که قصران گروپ یکی از 3 شرکت یک هلدینگ هست که در حوزه مهاجرت فعالیت می‌کند. ادامه که سابقه همکاری موفق با 2 مجموعه مهاجرتی را در رزومه خود داشت با اعتماد به نفس کامل این کار پر چالش را قبول کرد؛ ادامه با آگاهی کامل نسبت به اتمسفر سوشال مدیای فارسی زبان، توان تولید محتوایی را دارد که سوار ترند‌های روز بشود و با حداقل بودجه تبلیغاتی به نتایج مطلوب قابل لمس دست پیدا کند.

با اینکه ما به ابزار‌های مختلف برای آنالیز صفحات مجازی دسترسی داریم ولی با به تمام کارفرمایان فقط پیشنهاد اینسایت خود اینستگرام را میدهیم چرا که حتی با دانش کم درک و تحلیل آسانی برای آن‌ها دارد.

5

بزرگترین چالش ما در قصران و خواسته اصلی کارفرما عدم توانایی و اعلام شکست در صفحه اینستگرام قصران گروپ بود که ما انالیز‌های خودمان علت اصلی عدم موفقیت در این فضا را عدم تولید محتوای خلاقانه و استفاده از فالوئر فیک و لایک و کامنت‌های غیرواقعی و اصولی بود، تشخیص دادیم.

برخلاف خواسته ما که حذف فالوئر فیک بود و تولید محتوای خلاقانه در ماه اول فقط با تولید محتوا خلاقانه موافقت شد. با اینکه قصران گروپ هیچ بازاری در بین رقبای اینستگرامی خود نداشت فقط فقط با توید محتوای خلاقانه در ماه اول علاوه بر رشد تمامی شاخص‌های صفحه مجازی قصران به عدد بیشتر 20 مشتری هم دست پیدا کردیم.

پشت صحنه تیم تولید محتوا

دیدگاه خودتان را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حافظه موقت کپی شد