برگزاری همایش بزرگ کنکور سراسری

dibazar
صفحه اصلی/پروژه/همایش/برگزاری همایش بزرگ کنکور سراسری
  • درباره پروژه
  • سفارش پروژه
  • دیدگاه

تیم ادامه با افتخار، همایش "شروعی دوباره برای کنکور" را با هدف ارائه راهنمایی‌ها، تکنیک‌ها و راهکارهایی برای داوطلبان کنکور برگزار کرد تا برای توانمندسازی و آماده‌سازی آن‌ها برای موفقیت در این آزمون‌ها اقدام بزرگی صورت گیرد.

همایش بزرگ شروعی دوباره برای کنکور

این همایش توسط یکی از بزرگترین مشاوران کنکور استاد دیبازر برگزار گردید و استقبال بی نظیر دانشجویان را به همراه داشت. در این همایش تیم ادامه توانست کلیه امور را مدیریت کرده تا همایش به نحو احسن برگزار گردد .

اقدامات صورت گرفته در همایش توسط خانواده ادامه

تدارکات فنی و تجهیزات: آماده سازی تجهیزات صوتی، تصویری، ویدئوپروژکتور، نمایشگرها، تجهیزات نورپردازی و ... انجام شد

تبلیغات و بازاریابی: برای جذب شرکت‌کنندگان، تبلیغات و بازاریابی مناسب از طریق ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های مرتبط و ... انجام شد .

ثبت‌نام و مدیریت شرکت‌کنندگان: ایجاد فرم ثبت‌نام آنلاین، پذیرش و مدیریت ثبت‌نام شرکت‌کنندگان و تخصیص بلیط‌ها و مدارک مورد نیاز به بهترین نحو صورت پذیرفت.

همچنین در روز همایش با پذیرایی و مدیریت سالن توانستیم تا این همایش را به بهترین حالت برگزار کنیم و طبق بازخورد های دریافت شده توانستیم رضایت 100% شرکت کنندگان را جلب نماییم . تمامی طول همایش به صورت حرفه ای توسط تیم متخصص فیلم برداری انجام شد تا در اختیار شرکت کنندگان کنکور قرار گیرد .

دیدگاه خودتان را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حافظه موقت کپی شد